Jak na zvětšení a rozšíření penisu
Jednoduše a bez dalších investic

Ebook pro muže: Jak zvětšit penis 2.0

30-denní garance na vrácení peněz 30-denní garance na vrácení peněz

Výhody ebookuZvětšení penisu o 1,5 cm za 3 měsíce
Díky našich testů spolu se čtenáři našeho magazínu, jsou naše výsledky skutečné a ověřené. Naši klienti dosahují průměrného zvětšení penisu do délky o 1,5 cm za 3 měsíce.

Výhody ebookuZvětšení objemu penisu o 1 cm za 3 měsíce
Dle studií, ženy spíše preferují v posteli muže, kteří mají široký penis. Ebook obsahuje revoluční metody na bezpečné rozšíření penisu o 1 cm za 3 měsíce.

Výhody ebookuVíce než 30 cviků na penis
Získejte více než 30 cviků na penis, které vyvíjíme od roku 2011 a mají neuvěřitelnou úspěšnost. Cviky nevyžadující již dalších investic do jiných produktů.

Výhody ebookuVětší sebevědomí a úspěch u žen
Mnohá studie potvrdila, že muži s menší velikostí penisu, mají nižší úspěch u žen a nízké sebevědomí. Naše speciální techniky, ti pomohou vše změnit.

Výhody ebookuNebudeš muset vrážet peníze do dalších produktů
Naše testy od roku 2011, nám pomohly sestavit revoluční metody a techniky na zvětšení penisu, které se aplikují bez dalších investic do jakýchkoliv produktů.

I my jsme nevěřili! Po několika letech jsme změnili názor

Za velikost svého mužství nemůže nikdo. Je to dané přírodou. Přesto mnoho z nás, není spokojeno se svou velikostí, průměrem, výkonností či sebevědomím. I my jsme se s těmito problémy setkali, proto také vznikl takovýto netradiční projekt. Jelikož jde o velmi kontroverzní téma, věřím, že se možná teď směješ tomu, na co jsi to vůbec narazil.

Ani se ti nedivím! I my jsme tomu velmi dlouho nevěřili, než jsme po pár letech narazili na tajemství, vše se náhle změnilo. V ČR rozhodně není nikdo, kdo by měl s metody a produkty na zvětšení penisu takové zkušenosti, jako my. Tomuto kontroverznímu tématu se věnujeme od roku 2011. Díky tomu, že i přes nedůvěryhodnost jsme nikdy nepřestali makat, získali jsme neuvěřitelné množství poznatků a funkčních metod o které se chceme podělit.

100% přírodní a bezpečné metody

Již v začátcích, než jsme začali testovat produkty a metody, jsme chtěli využívat pouze bezpečné a přírodní produkty, proto jsme s tím počítali i u našich metod, které jsou v e-booku.

Bez operace a plastiky

S operativním zvětšením penisu, jsou větší problémy, než kvalitní výsledky. Veškeré naše metody, techniky a cviky, mají výrazný vliv na zvětšení penisu a zlepšení funkčnosti, bez operativního řešení.

Pomohli jsme více než 24 000 mužům

Pomáháme se zvětšením a zlepšením funkčnosti penisu, na našem magazínu od roku 2011 a dle zaznamenaných dat, jsme pomohli více než 24 000 mužům. Nejsme žádní nováčci, o mužském přirození, víme více než je zdrávo.

Jaká je účinnost našich metod: Okamžité výsledky nečekej 

Jak fungují naše metody na zvětšení penisu

Proč si zakoupit e-book o zvětšení penisu?

Víme jak dosáhnout zvětšení penisu

Věnujeme se zvětšování penisu od roku 2011

Náš produkt není založen pouze na teoretických informacích, ale vše vyplývá z praxe. Zvětšení penisu se věnujeme od roku 2011 a neustále testujeme produkty a techniky, spolu s našimi čtenáři. Píšeme recenze, píšeme články, komunikujeme se čtenáři a mnoho dalšího.

Tento obor se stal našim koníčkem a našim cílem, je pomoc mužům s velikostí, sebevědomím a k lepší osobnosti.

Průměrné zvětšení penisu o 1,6 cm

Průměrné zvětšení penisu o 1,6 cm

Každý týden, dostáváme od našich spokojených zákazníků, jejich naměřené výsledky a životní úspěchy, kterých dosáhli díky našeho E-booku, jak zvětšit penis 2.0. Průměrné zvětšení u našich klientů je 1,6 cm za 3 měsíce. Nedokážeme vám slíbit přesné výsledky, protože každý organismus je jiný. Máme klienty s nárůstem o 2,5 cm, ale také muže se zvětšením o 0,7 cm. Nezaručíme vám sice přesné výsledky, ale to že naše metody 100% fungují. 

Průměrné rozšíření penisu o 0,7 cm

Průměrné rozšíření penisu o 0,7 cm

Ženy preferují spíše šířku než velikost, proto se v našem návodu hodně zaměřujeme na rozšíření penisu. Naši klienti dosahují rozšíření mužství o 0,7 cm za 2-3 měsíce.

Opět vám neslíbíme přesné výsledky, protože každý organismus je jiný. Avšak máme klienty s nárůstem objemu o 1,2 cm, ale také muže se zvětšením o 0,3 cm. Nezaručíme vám sice přesné výsledky, ale to že naše metody 100% fungují. 

Ušetříte peníze za produkty na zvětšení penisu

Nemusíte investovat peníze do dalších produktů

Utratili jsme desetitisíce za produkty na zvětšení penisu, abychom mohli poskytovat, co nejkvalitnější informace našim čtenářům a zákazníkům.

Zhruba za 85% produktů, to byly vyhozené peníze. Naše ověřené postupy na zvětšení penisu, jsou navrženy tak, aby do nich naši klienti nemuseli dále vrážet peníze do nevýkonných produktů, za které jsme vyhodili my neúspěšně desetitisíce.

Více než 30 cviků na zvětšení penisu

Více než 30 osvědčených cviků na penis

Cviky na penis si zejména oblíbili naši čtenáři blogu a to díky tomu, že jde o velmi účinnou metodu na zvětšení penisu a také, že základní cviky jsou zdarma.

Díky naší dlouholeté praxi a různých testů, jsme vyvinuli více než 30 efektivních a ověřených cviků na zvětšení penisu, které sklízí ohromný úspěch. Naše cviky jsou jedinečné a je možné dosáhnout zvětšení přirozenou cestou až o 1,3 cm a to u každého muže.!

30 denní garance na vrácení peněz

30 denní garance na vrácení peněz

Kvalitou našeho produkt jsme si na 100% jistí, a proto se nebojíme vrátit peníze do 30 dní od zaplacení, bez udání důvodu. Zvětšení penisu je hodně choulostivé téma, u něhož je mnoho předsudků.

Zhruba 87% mužů nevěří, že je to vůbec možné, i my měli podobné předsudky, proto na základě ochrany našich klientů, jsme vytvořili 30 denní garanci na vrácení peněz.

99% mužů dosáhlo výrazného navýšení sebevědomí

99% mužů dosáhlo výrazného navýšení sebevědomí

Psychologicky má vliv velikost penisu na sílu sebevědomí, které ovlivňuje celoživotní průběh. Týdně nám chodí reference tom, že se našim klientům výrazně zvýšilo sebevědomí.

Mnozí dosáhli různých úspěchů, od nádherných žen až po kariérní úspěchy nebo vylepšení partnerských vztahů. Sebevědomí je velmi důležitá vlastnost, kterou lze rozvíjet, tak proč otálet.

Více než 24 000 mužům jsme pomohli

Více než 24 000 mužům jsme pomohli

Od roku 2011 testujeme produkty, vydáváme recenze, pomáháme s výběrem našim čtenářům, odpovídáme na dotazy, píšeme články a mnoho dalšího.

Za ty roky jsme jednak nabrali mnoho zkušeností a nových pohledů, ale především jsme pomohli více než 24 000 mužům, s jejich problémy a to nás těší ze všeho nejvíce, děkujeme i my za vaší důvěru.

Velmi nízká cena za účinný produkt na zvětšení penisu

Velmi nízká cena za účinný produkt

Mnoho zákazníků, nám psalo, proč je naše cena tak nízká, když se jedná o tak účinný produkt s trvalými výsledky.

Naše odpověď je velmi prostá, protože chceme nabídnout mužům pomoc, při řešení problému, jako je zvětšení penisu, za co nejnižší investici, jelikož z vlastní zkušenosti víme, jak je nákladné hledat, ten pravý produkt na zvětšení penisu.

Trh se zvětšováním penisu je plný podvodníků a neefektivních produktů, proto se snažíme tímto způsobem ukázat efektivnější a levnější cestu ke zvětšení a rozšíření.

Ebook - Elektronická kniha o penisu

E-book je diskrétní, skladný, anonymní a přenosný

E-book je elektronická kniha, která lze číst na vašich přenosných zařízení jako je chytrý telefon, čtečka knih, tablet apod… Kvůli ekologickému a ekonomickému procesu, jde o výhodnou možnost předání informací, než tištěná podoba.

E-book je diskrétní a nikdo neuvidí, co čtete, než kdybyste měli tištěnou knihu, navíc může být náš e-book interaktivní. Další výhoda spočívá v ceně, takto nemusíme účtovat dopravu, balné, tisk, atd… Samozřejmě si ji můžete v případě nutnosti vytisknout.

NEPŘEHLÉDNĚTE malou prémiovou ochutnávku ZDARMA

Pokud jsi se nerozhodl pro placenou verzi s mnoha metodami na zvětšení penisu, potom máme pro tebe malou ochutnávku ZDARMA

Získej ZDARMA E-book: 4 cviky na zvětšení penisu, které jsme nasdíleli z našeho prémiového produktu.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů

Krátký náhled do E-booku: Jak zvětšit penis 2.0

Kapitola - Metody na zvětšení penisu
Stránka s cviky-44
Cviky na zvětšení penisu - 2

Proč je velikost penisu tak důležitá?

Lidská populace a zejména ta ženská, je velmi ovlivněna tzv. velikostí. Muži mají rádi u žen velké poprsí a ženy mají rády u mužů velký a široký penis. Mnohá studie rovněž potvrdila, že muži s větším přirozením, dosahují v životě vyšších úspěchů, protože mají častokrát vyšší sebevědomí.

Takovýto muži jsou bohatší, kariérně úspěšnější a nemají problém s navazováním vztahů s nádhernými ženami. Velikost penisu, je mezi ženami brána, jako nějaká značka mužnosti. Autoři úspěšného e-booku pro muže vědí, o čem mluví.

Většina z nich v životě zažívala obrovský strach a to zejména při navazování nových vztahů, s krásnými ženami, i když sami nejsou nějací krasavci. Mnozí z nich bývali zakřiknutí, stranili se okolí, protože si nepřipadali dost mužně. Vše se jim podařilo změnit a to díky zvětšení penisu.

  • Máte deprese ze své velikosti?
  • Máte strach, že svou velikostí ženu neuspokojíte?
  • Chcete mít krásnou ženu po svém boku, ale bojíte se jakoukoliv ženu oslovit?
  • Máte nízké sebevědomí, ale veřejně to nepřiznáte?

Potom vás trápí stejné problémy jako nás před několika lety, než jsme se začali věnovat zvětšení penisu. Čtěte dále a dozvíte, jak se jich zbavíte….

Přečtěte si reference našich klientů

Protože zvětšení penisu je choulostivé téma a většina mužů se nechce veřejně spojovat s tímto tématem, museli jsme zveřejnit reference našich klientů bez fotografií jejich tváří.

Reference na zvětšení penisu

„Jsem nesmírně rád, že jsem si zakoupil váš ebook, protože jsem dosáhl za 5 měsíců zvětšení penisu do délky o 1,8 cm a rozšíření v průměru o 0,5 cm. Vždy jsem byl proti produktům na zvětšení penisu a spíše jsem si z toho dělal srandu, protože většina produktů nefunguje.

U vás jsem investoval směšnou částku do ebooku ze zvědavosti, ale také jsem vyzkoušel cviky a metody, vámi doporučené se kterými jsem dosáhl neuvěřitelných výsledků.

Hodnocení mužů

Tomáš S. (33 let) – Ostrava

„Rád vám dodám referenci a nafocené výsledky před a po 4 měsících. Osobně jsem byl hodně mile překvapen, když jsem testoval vaše cviky z ebooku. Po prvním měsíci jsem naměřil jsem zvětšení o 0,6 cm.

Další měsíce už nebyl tak výrazný jako ten první, ale i tak jsem po 4 měsících dosáhl zvětšení o 1,5 cm. Já i má partnerka jsme spokojení a cviky nám fantasticky oživily náš sexuální hrátky.“

Hodnocení mužů

Honza M. (29 let) – Olomouc

„Dříve jsem nevěřil, že je možné dosáhnout zvětšení penisu, až poté co jsem narazil na náš produkt. Získal jsem mnoho zkušeností právě díky informacím z vašeho blogu a především díky kolektivu, který se stará o stránky. Na vše jsem dostal odpověď, komunikaci proto také hodnotím velmi kladně.

Po třech měsících  jsem dosáhl zvětšení o cca 0,8 cm a to jen za pomocí cviků na penis. Nevím zda to ovlivnila vetší velikost mého mužství, ale začal jsem být sebevědomější a v práci jsem začal konečně postupovat výše.“

Hodnocení mužů

Pavel S. (32 let) – Hodonín

„Mým snem bylo dosáhnout širšího penisu, protože jsem měl  díky tomu problémy i se sebevědomím, při navazování nových vztahů. Díky vašeho ebooku, se mi podařilo rozšířit a prodloužit můj penis, ale především se mi výrazně navýšilo sebevědomí.

Z knihy jsem si vybral 4 metody, kterými jsem se snažil dosáhnout mého cíle a podařilo se mi to asi za 6 měsíců, kdy jsem naměřil o 0,8 cm širší penis a ještě k tomu jsem získal do délky přibližně 1,9 cm.“

Hodnocení mužů

Petr V. (39 let) – Plzeň
Tomáš S. (33 let) - Před zvětšení penisu

PŘED a PO zvětšení penisu