Nejčastější dotazy k Ebooku na zvětšení penisu

Nejčastější dotazy k Ebooku na zvětšení penisu 2017-06-05T11:03:23+00:00

    Jak mi může pomoc se zvětšení penisu Váš ebook?

E-book je byl tvořen za pomocí spolku mužů, kteří sami metody otestovaly a pomohli si tak zvětšit mužství. Od roku 2011 se snažíme radit čtenářům na našem blogu a pomohli jsme už tisíce mužům, s jejich problémy spojené s mužstvím. Do e-booku jsme dodali naše hlavní Know-How, které vzejde pouze z praxe a ne z pouhé teorie.

    O kolik se mi může penis zvětšit?

Nebudeme vám nalhávat, že dosáhnete zvětšení penisu do 1 měsíce o 5 cm. Jsme realisté, kteří metody navrhli a vědí, že proces je u každého individuální. Naši klienti dosahují různých výsledků a to od 0,6 cm do 2,3 cm. Záleží na tom, jakou metodu využijete, jak dlouho budete aplikovat proces a zda vše děláte poctivě. Co je nejdůležitější, tak je to, že všem našim klientům se podařilo dosáhnout zvětšení penisu a nejen to.

    Za jak dlouho zaznamenám výsledky?

Výsledky je možné zaznamenat už po prvním týdnu, ale nečekejte žádné zázraky, protože až po prvním měsíci se začíná penis tzv. „Probouzet“. Po druhém měsíci, už můžete naměřit velmi slušné výsledky, zaznamenáte tvrdší erekci a prodloužíte si sexuální výkonnost. Další měsíce už slouží především pro růst a rozšíření penisu.

    Mohu důvěřovat Vašemu produktu?

Zvětšení penisu je velmi choulostivé a diskutabilní téma. Asi 90% lidí, si myslí, že nemožné dosáhnout zvětšení a rozšíření penisu, ale přitom to jen hrstka mužů vyzkoušela. Jsme skupinka mužů, kteří chtěli také získat pár centimetrů navíc, proto se rozhodli otestovat všemožné doplňky stravy a produkty.

Tomuto tématu se věnujeme od roku 2011 a za tu dobu, jsme otestovali mnoho produktů, metod a doplňků stravy, které mají vliv na zvětšení penisu. Ve výsledků šlo z 92% o podvodníky. Už nechceme přihlížet, jak muži utrácejí zbytečné peníze za neúčinné produkty, proto jsme přišli s jednoduchým a levným řešením. Metody jsou námi vytvořené za základě dlouholetých a praktických zkušenostech, které vám nedá žádný prodejce.

    Jak funguje 30 denní garance na vrácení peněz?

Pokud budete s naším produktem jakkoliv nespokojeni, můžete jej vrátit v plné ceně do 30 dní od jeho zakoupení. Stačí nám zaslat email info@jakzvetsitpenis.cz.

    Jsou metody obsažené v e-booku bezpečné?

Naše metody jsou prakticky prověřené našimi klienty a především námi. Součástí našich testování od roku 2011, jsme získali mnoho poznatků a vylepšení, které jsme předali do jedinečného e-booku o mužském přirození. Naše metody jsou 100% přírodní a nevyžadují žádných chemických produktů ani fyzických produktů. Největší síla, je totiž v cvikách na penis, kterých je v e-booku více než 30.

    Budu muset po zakoupení e-booku investovat peníze do dalších produktů?

Ne, e-book obsahuje v 80% metody, které jsou ZDARMA.

    Budou metody fungovat i na mě?

Naše metody fungují na 99% mužské populace. Tohle číslo vyplývá z referencí našich klientů.

    Co je to e-book?

E-book je zkratka pro elektronickou knihu, kterou je možné prohlížet v jakémkoliv přenosném zařízení (Chytrý telefon, tablet, čtečka knih..). V našem případě by nebyla vhodná tištěná forma knihy, protože náš e-book je interaktivní s mnoha dalšími, doprovodným funkcemi. Jedná se o PDF verzi, kterou lze prohlížet zdarma nástrojem Acrobat Reader či jiným prohlížečem PDF.

Navíc, díky elektronické knize, nemusíte platit balné a poštovné, proto je i naše cena tak nízká, vzhledem našim výkonným metodám.

    Jak je to s dopravou?

Vzhledem tomu, že se jedná o e-book, bude vám doručen na vaší emailovou adresu, kterou jste vyplnili v objednávkovém formuláři a nebude vám tak účtována cena za dopravu a balné.

    Jak probíhá platba za e-book?

Po vyplnění objednávkového formuláře, dorazí na Váš email potvrzení o objednávce, s detailnější informacemi, kam se má platba provést. Prozatím nabízíme pouze platbu bankovním převodem.

Máme nastavené automatické odesílání produktu, po připsání peněz na náš účet. Tento převod trvá maximálně 3 pracovní dny. V 95% přichází peníze do druhého dne a tentýž den, je odeslán ebook zákazníkovi.

    Zaplatil jsem, ale stále jsem nedostal e-book!

E-book je zasílán klientovi, ihned po připsání platby na náš účet. Prozatím nabízíme platbu bankovním převodem, který trvá maximálně 3 pracovní dny. Pokud vám nedorazí e-book čtvrtý den od jeho zakoupení, prosím kontaktujte nás na info@jakzvetsitpenis.cz.