Cviky na penis – Speciální edice 30 cviků 2018-09-29T17:01:41+00:00

Cviky na penis – Oblíbená metoda na zvětšení penisu

Cviky na penis - Speciální edice
 • Cviky na zvětšení do délky a šířky penisu
 • Speciální balíček cviků si vyžádali naši čtenáři
 • Nejefektivnější metoda na zvětšení mužství
 • Není potřeba žádné další investice do zvětšení penisu
 • Cvikům se věnujeme od roku 2011
 • Získáte 32 speciálních cviků na penis
 • 30 denní garance na vrácení peněz
Zakoupit speciální edici

Cviky na penis – Jak to funguje?

Většina lidí si představí cviky na penis, jako běžné cvičení v posilovně s nějakým závažím. Ano i nás podobné představy napadaly v roce 2011, kdy jsme se začali této metodě blíže věnovat. Doposud jsme vytvořili 32 kvalitních a ověřených cviků, které sklízí ohromné úspěchy u našich čtenářů a zákazníků.

► Metoda má výrazný vliv na zvětšení penisu jak v objemu, tak v délce
► Nemusíte investovat peníze do dalších produktů na zvětšení penisu
► Cviky mají vliv také na lepší funkčnost penisu

Naší speciální edici s cviky si zejména vyžádali naši čtenáři, kteří začali se základními cviky na penis, díky našeho magazínu.

Jak to tedy funguje?

Možná jste se mohli dozvědět, že penis není sval, jako si můžete představit ten bicepsový, ale procházejí v něm 3 topořivá tělíska, která se plní krvi, což poté vede k erekci. Pokud jsou tato topořivá tělíska ochablá, ucpaná nebo málo vyvinutá, nedochází ke správnému plnění a prodlužování mužství.

Námi ověřené cviky na penis se skládají ze tří skupin (tvar, délka a šířka), kde se nachází příslušné cviky. Cviky mají vliv na rozvoj výše zmíněných topořivých těles, což vede k postupnému zlepšování celkového mužství. Tělíska časem protáhnete, rozšíříte a penis se bude moc postupně zvětšovat.

Pozor: Cviky na penis se nesnažte dělat bez jasných pravidel a ověřených postupů. Zaznamenali jsme i muže, kteří prováděli cviky se závažím. Cviky se závažím nemají žádný efekt, pouze může dojít ke zranění.

Námi naměřené hodnoty od roku 2011

0
Kolika mužům jsme již pomohli
0
Kolik cviků obsahuje edice
0
Doposud prodáno edicí

Proč si zakoupit naší sérii cviků na penis?

Víme jak dosáhnout zvětšení penisu

Věnujeme se zvětšování penisu od roku 2011

Náš produkt není založen pouze na teoretických informací, ale vše vyplývá z praxe. Zvětšení penisu se věnujeme od roku 2011 a neustále testujeme produkty, spolu s našimi čtenáři, píšeme recenze, píšeme články, komunikujeme se čtenáři a mnoho dalšího.

Tento obor se stal našim koníčkem a našim cílem, je pomoc mužům s velikostí, sebevědomím a k lepší osobnosti.

Průměrné zvětšení penisu o 1,6 cm

Průměrné zvětšení penisu o 1,6 cm

Každý týden, dostáváme od našich spokojených zákazníků, jejich naměřené výsledky a životní úspěchy, kterých dosáhli díky našeho E-booku, jak zvětšit penis. Průměrné zvětšení našich klientů je 1,6 cm za 3 měsíce. Nedokážeme vám slibovat přesné výsledky, protože každý organismus je jiný. Máme klienty s nárůstem o 2,5 cm, ale také muže se zvětšením o 0,7 cm. Nezaručíme vám sice přesné výsledky, ale to že naše metody 100% fungují. 

Průměrné rozšíření penisu o 0,7 cm

Průměrné rozšíření penisu o 0,7 cm

Ženy preferují oblibu v šířce než ve velikosti, proto se v našem návodu hodně zaměřujeme na rozšíření penisu. Naši klienti dosahují rozšíření mužství o 0,7 cm za 3 měsíce.

Nedokážeme vám slibovat přesné výsledky, protože každý organismus je jiný. Máme klienty s nárůstem o 1,2 cm, ale také muže se zvětšením o 0,3 cm. Nezaručíme vám sice přesné výsledky, ale to že naše metody 100% fungují. 

Ušetříte peníze za produkty na zvětšení penisu

Nemusíte investovat peníze do dalších produktů

Utratili jsme desetitisíce za produkty na zvětšení penisu, abychom mohli poskytovat, co nejkvalitnější informace našim čtenářům.

Zhruba za 85% produktů, to byly vyhozené peníze. Naše ověřené postupy na zvětšení penisu, jsou navrženy tak, aby do nich naši klienti nemuseli dále vrážet peníze do nevýkonných produktů, za které jsme vyhodili desetitisíce.

Více než 30 cviků na zvětšení penisu

Více než 30 osvědčených cviků na penis

Cviky na penis si zejména oblíbili naši čtenáři blogu a to díky tomu, že jde o velmi účinnou metodu na zvětšení penisu, ale především jsou základní cviky zdarma.

Díky naší dlouholeté praxi a různých testování, jsme vyvinuli více než 30 efektivních a ověřených cviků na zvětšení penisu, které sklízí ohromný úspěch. Naše cviky jsou jedinečné a je možné dosáhnout zvětšení přirozenou cestou až o 1,3 cm!

30 denní garance na vrácení peněz

30 denní garance na vrácení peněz

Kvalitou našeho produkt jsme si na 100% jisti, a proto se nebojíme vrátit peníze do 30 dní od zaplacení, bez udání důvodu. Zvětšení penisu je hodně choulostivé téma, u něhož je mnoho předsudků.

Zhruba 87% mužů nevěří, že je to vůbec možné, i my měli podobné předsudky, proto na základě ochrany našich klientů, jsme vytvořili 30 denní garanci na vrácení peněz.

99% mužů dosáhlo výrazného navýšení sebevědomí

99% mužů dosáhlo výrazného navýšení sebevědomí

Psychologicky má vliv velikost penisu na sílu sebevědomí, které ovlivňuje celoživotní průběh. Týdně nám chodí reference tom, že se našim klientům výrazně navýšilo sebevědomí.

Mnozí dosáhli různých úspěchů, od nádherných žen až po kariérní úspěchy nebo vylepšení partnerských vztahů. Sebevědomí je velmi důležitá vlastnost, kterou lze rozvíjet, tak proč otálet.

Více než 24 000 mužům jsme pomohli

Více než 24 000 mužům jsme pomohli

Od roku 2011 testujeme produkty, vydáváme recenze, pomáháme s výběrem našim čtenářům, odpovídáme na dotazy, píšeme články a mnoho dalšího.

Za ty roky jsme jednak nabrali mnoho zkušeností a nových pohledů, ale především jsme pomohli více než 24 000 mužům, s jejich problémy a to nás těší ze všeho nejvíce, děkujeme i my za vaší důvěru.

Velmi nízká cena za účinný produkt na zvětšení penisu

Velmi nízká cena za účinný produkt

Mnoho zákazníků, nám psalo, proč je naše cena tak nízká, když se jedná o tak účinný produkt s trvalými výsledky.

Naše odpověď je velmi prostá, protože chceme nabídnout mužům pomoc, při řešení problému, jako je zvětšení penisu za co nejnižší investici, protože z vlastní zkušenosti víme, jak je nákladné hledat, ten pravý produkt na zvětšení penisu.

Trh se zvětšení penisu je plný podvodník a neefektivních produktů, proto se snažíme tímto způsobem ukázat efektivnější a levnou cestu ke zvětšení.

Ebook - Elektronická kniha o penisu

E-book je diskrétní, skladný, anonymní a přenosný

E-book je elektronická kniha, která lze číst na vašich přenosných zařízení jako je chytrý telefon, čtečka knih, tablet apod… Kvůli ekologickému a ekonomickému procesu, jde o výhodně možnost předání informací, než tištěná podoba.

E-book je diskrétní a nikdo neuvidí, co čtete, než kdybyste měli knihu, navíc je elektronickou knihu, která je interaktivní. Další výhoda spočívá v ceně, takto vám nemusíme účtovat dopravu, balné, tisk, atd… Samozřejmě si ji můžete v případě nutnosti vytisknout.

Chci zakoupit ebook

Přečtěte si reference našich klientů

Protože zvětšení penisu je choulostivé téma a většina mužů se nechce spojovat přímo s tímto tématem, museli jsme zveřejnit reference našich klientů bez fotografií jejich tváří.

Tomáš S. (33 let)

” S cviky mám úžasné zkušenosti. Je to asi 5 měsíců, kdy jsem cviky na penis začal aplikovat a dosáhl jsem zvětšení o 1,3 cm a v šířce údu jsem získal 0,6 cm. Nejenže jsem získal na velikosti, i když jsem tomu moc nevěřil, ale především se mi zlepšila funkčnost mého penisu. Zbavil jsem se krátkodobého sexu, kdy jsme moci v postelových hrátek neudržel. Cviky na penis mají všestranné účinky, které určitš potěší každého muže.”

Hodnocení mužů

Pavel S. (32 let)

“Dříve jsem nevěřil, že je možné dosáhnout zvětšení penisu, až poté co jsem narazil na stránky www.zvetsit-penis.cz. Získal jsem mnoho zkušeností právě díky informacím na stránkách a především díky kolektivu, který se stará o stránky. Za 3 měsíce jsem dosáhl zvětšení o cca 0,8 cm a to jen za pomocí cviků. “

Hodnocení mužů

Honza M. (29 let)

“Rád vám dodám referenci a nafocené výsledky před a po 4 měsících. Osobně jsem byl hodně mile překvapen, když jsem zkoušel vaše cviky pouze jeden měsíc a naměřil jsem zvětšení o 0,6 cm. Další měsíce už nebyly tak výrazné jako ty první, ale i tak jsem po 4 měsících dosáhl zvětšení o 1,1 cm.”

Hodnocení mužů

Lumír V. (39 let)

” Byly mi doporučeny cviky na zlepšení erekce, protože už asi rok cítím, že to už není jako zamlada. :-D Po třech měsících cvičení se mi zase do penisu vrátila síla a dlouhodobá erekce. Zvětšení nevím zda jsem dosáhl, protože jsem penis neměřil před a po, ale rozhodně je penis širší a plnější. 

Hodnocení mužů

Skutečné výsledky mluví za vše

Tomáš S. (33 let) - Před zvětšení penisu

PŘED a PO zvětšení penisu

Tomáš S. (33 let) - Po zvětšení penisu

Zvětšení do délky: + 1,8 cm

Zvětšení do šířky: + 0,5 cm

Doba testování: 5 měsíců

Petr V. (39 let) - Před zvětšení penisu

PŘED a PO zvětšení penisu

Petr V. (39 let) - Před zvětšení penisu

Zvětšení do délky: + 1,9 cm

Zvětšení do šířky: + 0,8 cm

Doba testování: 6 měsíců

Honza M. (29 let) - Před zvětšení penisu

PŘED a PO zvětšení penisu

Honza M. (29 let) - Po zvětšení penisu

Zvětšení do délky: + 1,6 cm

Zvětšení do šířky: + 0,6 cm

Doba testování: 4 měsíce

Nemusíte se bát, naše edice s cviky je skutečná

Kapitola - Metody na zvětšení penisu
Stránka s cviky-44
Cviky na zvětšení penisu - 2

Proč je velikost penisu pro mnohé tak důležitá?

Lidská populace a zejména ženská, je velmi ovlivněna tzv. velikostí. Muži mají rádi u žen velké poprsí a ženy mají rády u mužů velký a široký penis. Mnohá studie rovněž potvrdila, že muži s větším přirozením, dosahují v životě vyšších úspěchů, protože mají často vyšší sebevědomí.

Takovýto muži jsou bohatší, kariérně úspěšnější a nemají problém s navazováním vztahů s nádhernými ženami. Velikost penisu, je mezi ženami brána jako jakási značka mužnosti. Autoři úspěšného e-booku pro muže vědí, o čem mluví.

Většina z nich v životě zažívala obrovský strach a to zejména při navazování nových vztahů, s krásnými ženami, i když sami nejsou nějací krasavci. Mnozí z nich bývaly zakřiknutí, stranili se okolí, protože si nepřipadali dost mužně. Vše se jim podařilo změnit a to díky zvětšení penisu.

 • Máte deprese ze své velikosti?
 • Máte strach, že svou velikostí ženu neuspokojíte?
 • Chcete mít krásnou ženu po svém boku, ale bojíte se jakoukoliv ženu oslovit?
 • Máte nízké sebevědomí, ale veřejně to nepřiznáte?

Potom vás trápí stejné problémy jako nás před několika lety, než jsme se začali věnovat zvětšení penisu. Čtěte dále a dozvíte, jak se jich zbavíte….

Využijte 33% slevu na e-book (299 Kč, 399 Kč) , která je omezená…

Chci využít slevu ihned