Ebook: Jak zvětšit penis 2.0, proč je ve verzi 2.0?

Ebook: Jak zvětšit penis 2.0, proč je ve verzi 2.0?

Nikdy jsme neobjasnili, proč máme v magazínu a v názvu Ebooku číslo 2.0. Tímto krátkým článkem, vám chceme předat naše vysvětlení. Pokud nás sledujete, víte, že od roku 2011 testujeme vše, co je zaměřené na mužství a zejména se věnujeme našemu magazínu o zvětšování údu.

V předchozím článku „Cviky na zvětšení penisu mají ohromnou úspěšnost a výsledky“, jste se mohli dozvědět, jak postupoval vývoj našeho produktu a metod. V začátcích jsme se museli mnohé naučit, od spravování webu, přes marketing až po vývoj našeho vlastního produktu, který bude pomáhat mužům s velikostí penisu a ušetří jejich peněženky.

Změna přišla s příchodem kolektivního produktu

Jako kolektiv, jsme se pustili do testů a vývoje našich vlastních metod na zvětšení penisu. Naše výhody spočívají v tom, že nás je hodně, k testování a vývoji. (Samozřejmě i k rozdělení zisků z našeho produktu :-D) Díky tomu máme přesné výsledky, sami jsme se obětovali a byli „laboratorními krysami“. Obětovali jsme hodně, naštěstí nikdy ne zdraví, vždy jsme si vše nastudovali do detailů, než jsme něco testovali.

Jakmile byl náš produkt hotový a otestovaný našimi vybranými čtenáři, mohl se vytvořit název a obálka. V našem skype hovoru, jsme dlouho vybírali název a nejvíce jsme cítili, že je to začátek něčeho nového, jakoby jsme udělali jakýsi upgrade trhu, metod a našeho plánu.

Z toho také vzešla verze 2.0, která vystihuje všechno, co se právě odehrávalo.

Připravte se na verzi 3.0 – To Vám teprve bude hučet v kla..u!

Jsou to dva roky od spuštění vlastního produktu a my jsme zase o kus dále, máme nové informace, nové metody, zkušenosti, rozhovory, testy, apod.

V příštím roce, bude náš další upgrade, s nímž se zase posuneme mnohem dále a dodáme opět něco nového, co ještě na trhu není a jen tak nebude, protože nikdo nemá takové rozsáhlé zkušenosti jako my z www.zvetsit-penis.cz.

Budeme pomalu přecházet na verzi 3.0, která se dotknete celého našeho konceptu. Výseč nedůležitějších změn, si můžete přečíst níže:

  • Vylepšení grafického konceptu u magazínu zvetsit-penis.cz
  • Ebook: Jak zvětšit penis 2.0 zmutuje spíše do kurzu, s video návody, dalšími cviky, tipy a triky, jak uspokojit ženu, dalšími metodami, atd.
  • V magazínu přibydou nové návody, rozhovory, studie, ebook zdarma, atd.
  • Nově spouštíme dalšího pomocníka, který už je modernější – delsipenis.cz
  • Současní zákazníci ebooku získají výraznou slevu
  • Připravujeme soutěže o produkty
ZAKOUPIT E-BOOK
Opt In Image
Neodcházejte s prázdnou
Získejte E-book ZDARMA

Pokud jste se nerozhodli pro náš placený E-book s mnoha metodami, potom prosím neodcházejte s prázdnou. Chceme pro Vás i tak něco udělat, abychom vám pomohli se zvětšením penisu ZDARMA.

Získejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z našeho hlavní knihy. S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investice do produktů.

Jak zvětšit penis 2.0

Ebook: Jak zvětšit penis 2.0 - 3D

E-book: Jak zvětšit penis 2.0 s podrobnými a ověřenými metodami na zvětšení penisu, které skutečně fungují. Jedinečný E-book tohoto druhu, který sestavili čtenáři a testeři ze stránek www.zvetsit-penis.cz. 

Zakoupit
By | 2017-11-30T13:13:09+00:00 30/11/2017|Novinky|0 Comments

Leave A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..