Zvětšení penisu - Jak to funguje, když není penis sval?

Neustále dostáváme od našich čtenářů dotazy, jak je možné penis zvětšit a proč provádět cviky, když v něm není sval? Zcela tyto dotazy chápeme, jelikož jsme měli stejné obavy. Čím dál více jsme se zajímali o celkové mužství, abychom jej pochopili a dokázali tak vytvořit účinné metody na zvětšení penisu.

Penis není sval ani v něm není kost, jak si mnozí myslí. Erekce vyplývá z toho, jak se penis naplní krví. Nebudeme vám tu vypisovat odborné názvy, protože sami nejsme lékaři a víme, jak by to bylo pro mnohé čtenáře nesrozumitelné, proto níže uvedený návod, bude popsán co nejjednodušeji, aby to pochopil každý.

Jak funguje erekce a zvětšování penisu?

Pokud jste si pročetli náš magazín www.zvetsit-penis.cz určitě jste narazili na to, že v penisu se vyskytují 3 topořivá tělíska, které si můžete představit, jako tři silnice mezi Ostravou a Prahou, kde se tvoří časté dopravní zácpy. V takovém případě, je zapotřebí udělat z jednoproudové silnice dálnici, aby nedocházelo k dopravním zácpám. Tím pádem u mužského přirození, je zapotřebí rozšířit topořivá tělíska tak, aby docházelo k většímu prokrvování penisu a jeho natahování a rozšiřování.

Aby penis získal pevný a topořivý tvar, musí dojít k jeho kvalitnímu naplnění krví, přes topořivá tělíska. Čím více se do penisu dostává krve, tím dochází k výraznému zlepšení všech funkcí penisu a dochází také ke zvětšení penisu.

Časté poruchy erekce jsou právě zapříčiněné ucpanými nebo tenkými topořivými tělísky. Nejčastěji se poruchy erekce vyskytují u mužů staršího věku, kteří nedodržují správnou životosprávu, často pijí alkohol, kouří, apod. Podobný proces probíhá u chodu srdce a infarktu.

Detailnější informace s ověřenými metody na zvětšení údu, naleznete v našem speciálním ebooku: Jak zvětšit penis 2.0.

Jak fungují naše metody na zvětšení penisu

[magicactionbox]

[fusion_widget_area name=“avada-blog-sidebar“ title_size=““ title_color=““ background_color=““ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ class=““ id=““ /]