Zvětšení penisu – Jak to funguje, když není penis sval?

Zvětšení penisu - Jak to funguje, když není penis sval?

Neustále dostáváme od našich čtenářů dotazy, jak je možné penis zvětšit a proč provádět cviky, když v něm není sval? Zcela tyto dotazy chápeme, jelikož jsme měli stejné obavy. Čím dál více jsme se zajímali o celkové mužství, abychom jej pochopili a dokázali tak vytvořit účinné metody na zvětšení penisu.

Penis není sval ani v něm není kost, jak si mnozí myslí. Erekce vyplývá z toho, jak se penis naplní krví. Nebudeme vám tu vypisovat odborné názvy, protože sami nejsme lékaři a víme, jak by to bylo pro mnohé čtenáře nesrozumitelné, proto níže uvedený návod, bude popsán co nejjednodušeji, aby to pochopil každý.

Jak funguje erekce a zvětšování penisu?

Pokud jste si pročetli náš magazín www.zvetsit-penis.cz určitě jste narazili na to, že v penisu se vyskytují 3 topořivá tělíska, které si můžete představit, jako tři silnice mezi Ostravou a Prahou, kde se tvoří časté dopravní zácpy. V takovém případě, je zapotřebí udělat z jednoproudové silnice dálnici, aby nedocházelo k dopravním zácpám. Tím pádem u mužského přirození, je zapotřebí rozšířit topořivá tělíska tak, aby docházelo k většímu prokrvování penisu a jeho natahování a rozšiřování.

Aby penis získal pevný a topořivý tvar, musí dojít k jeho kvalitnímu naplnění krví, přes topořivá tělíska. Čím více se do penisu dostává krve, tím dochází k výraznému zlepšení všech funkcí penisu a dochází také ke zvětšení penisu.

Časté poruchy erekce jsou právě zapříčiněné ucpanými nebo tenkými topořivými tělísky. Nejčastěji se poruchy erekce vyskytují u mužů staršího věku, kteří nedodržují správnou životosprávu, často pijí alkohol, kouří, apod. Podobný proces probíhá u chodu srdce a infarktu.

Detailnější informace s ověřenými metody na zvětšení údu, naleznete v našem speciálním ebooku: Jak zvětšit penis 2.0.

Jak fungují naše metody na zvětšení penisu

Opt In Image
Neodcházejte s prázdnou
Získejte E-book ZDARMA

Pokud jste se nerozhodli pro náš placený E-book s mnoha metodami, potom prosím neodcházejte s prázdnou. Chceme pro Vás i tak něco udělat, abychom vám pomohli se zvětšením penisu ZDARMA.

Získejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z našeho hlavní knihy. S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investice do produktů.

Jak zvětšit penis 2.0

Ebook: Jak zvětšit penis 2.0 - 3D

E-book: Jak zvětšit penis 2.0 s podrobnými a ověřenými metodami na zvětšení penisu, které skutečně fungují. Jedinečný E-book tohoto druhu, který sestavili čtenáři a testeři ze stránek www.zvetsit-penis.cz. 

Zakoupit
By | 2017-11-30T13:36:35+00:00 08/12/2017|Novinky|0 Comments

Leave A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..